Kožní ambulance Praha - Vysočany Nabízené výkony

Naším hlavním cílem je léčba kožních chorob u dospělých osob i dětí. Pokud máte pochybnosti o jakékoliv kožní nemoci, jsme tu právě pro Vás. Můžete nám zavolat na telefonní číslo 283 892 677 a rádi Vás objednáme na nejbližší možný termín.

Ordinace kožní ambulance

Ordinace kožní ambulance

Kožní choroby ovšem nejsou jediným zaměřením kožní ambulance Praha, věnujeme se především korektivní dermatologii a mnoha druhům laserových terapií pomocí špičkových profesionálních laserových zařízení MedioStar XT, QuadroStar a Fidelis XS.

Kožní ambulance Praha - Vysočany používá výhradně prověřená a vysoce kvalitní laserová zařízení. Máme dlouholeté zkušenosti s jejich použitím a jsou zárukou kvality provedených výkonů.

Výkony pomocí laserových zařízení

Mezi laserovou terapii patří například odstranění nežádoucího ochlupení pomocí vysokoúčinkového diodového laseru Mediostar XT, odstranění žilek a venektazií v obličeji cévním laserem QuadroStar, odstranění hemangiomků cévním laserem či odstranění benigních kožních projevů vaporizací Erbiovým laserem Fidelis XS.

Vaporizační laser

Práce s vaporizačním laserem

Pomocí laserových terapií je možné například odstranit nežádoucí pigmentové skvrny. Skvrny se mohou tvořit následkem spálení kůže, zánětů, antikoncepce, hormonálního onemocnění nebo i s postupujícím věkem.

Pokud máte mateřská znaménka, která vyžadují vyšetření, zavolejte nám na telefonním čísle 283 892 677. Poskytujeme vyšetření mateřských znamének dermatoskopem mikroDERM LUMINIS. V případě potřeby Vám nabízíme dva způsoby odstranění mateřského znaménka:

 

Čekárna dermatologie

Čekárna kožní ambulance

Další nabízené výkony

Aplikace výplňových materiálů

Vyšetření ručním dermatoskopem

Chemický peeling

 

MUDr. Bohdana Profeldová

Fotografie MUDr. Bohdany Profeldové

Dermatolog

Telefon: 283 892 677


Kontakt na dermatologii

Tel.: 283 892 677

Pokud se k objednanému vyšetření nemůžete dostavit, prosíme o včasnou omluvu formou telefonátu, abychom mohli vyjít vstříc Vám i dalším klientům ohledně co nejbližších termínů.

Adresa kožní ambulance

Sokolovská 247/178, Praha 9 - Vysočany